ایزوگام

ایزوگام ساختمان  :  ایزوگام ساختمان  نوعی عایق رطوبتی می باشد که بیشتر برای عایق بندی ساختمان به ویژه پشت بام استفاده می شود و  دارای مزایای فراونی می باشد.

ایزوگام ساختمان  قیمت مناسب و نصب حرفه ای با ده سال ضمانت 5 سال بیمه معتبر کارخانه –

بازدید رایگان و مشاوره رایگان

ایزوگام از مشتقات نفتی بوده و جزء عایق های آماده برای جلوگیری از نفوذ و رخنه نم و رطوبت می باشد .


اطلاعات تماس  جهت مشاوره و بازدید ایزوگام

تلفن تماس: 44242330 – 22792769 – 88653077 –  77849433

شماره همراه: 09122261641

ایمیل (رایانه نما ): info@isogumbameiran.com

 

عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها تا 40 سال پیش به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت . با پیدایش عایق‌های رطوبتی  ایزوگام ساختمان جای خود را در بازار باز نمودند و نسب به روش های سنتی دارای مزایای می باشد .

امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها  مرحلهٔ پی و فونداسیون استفاده می گردد .  ایزوگام ساختمان  در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام  استفاه می شود و از عایق های رطوبتی مناسب می باشد .

ایزوگام ساختمان  در ایران دارای برندهای بسیاری است .  شرکت پوشش بام ایران همیشه از معتبر ترین  برندها استفاده می کند. برندهایی که تولیدات  مناسب تر و با دوام بیشتر تولید می کنند .برندهای انتخاب شده شمال ایزو ، ضمانت ، گارانتی و بیمه می باشند .

شرکت پوشش تهران  فروش و نصب ایزوگام . نصب  با  قیمت مناسب، نصب حرفه ای، ده سال ضمانت، 5 سال بیمه . پوشش بام تهران اماده ارائه خدمات  در تهران و شهرستان ها می باشد .

جهت بازدید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید 

ایزوگام
ایزوگام

ایزوگام ساختمان چیست

 

ایزوگام ساختمانی پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما و حرارت  بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری می‌کند و  عمر آن بطور میانگین ۱۰ سال است.

ایزوگام پدیده‌ای است صنعتی و بر مبنای  دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری در راستای ایمن‌سازی سازه‌ها در برابر نم و رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران.

پس از گذر از آزمون‌های گوناگون، در آزمایشگاه‌های کارخانه‌های فرآوری، ضریب پایداری‌اش را افزایش خواهند داد.

 


مزایای ایزوگام
مزایای ایزوگام

عایق های رطوبتی را در حین اجرا و در دوران بهره ورداری از ساختمان باید از سرمای زیاد ( یخ زدگی ) ، گرمای زیاد و اشعه ماورای بنفش خورشید ، ازن ، شعله حریق ، صدمات مکانیکی و حرکات سازه ای و ساختمانی ، صدمات شیمیایی ( معدنی و آلی ) ، ریشه دوانی گیاهان ، فشار آب و بخار آب حفظ کرد .

سرمای زیاد باعث ترک خوردگی عایق می شود . به ویژه اگر از قیر نامناسب که دارای خاصیت انگمی مطلوب نیست ، استفاده شده باشد . قیر یا ایزوگام  مورد مصرف در عایق مخصوصا در لایه نهایی ، باید مناسب منطقه انتخاب شود . گرمای زیاد سبب روان شدن قیر می شود در مناطق گرم مخصوصا در لایه نهایی باید قیر یا لایه مناسبی انتخاب گردد که در گرمای زیاد روان نشود

اطلاعات بیشتر در مورد انواع ایزوگام